Po 45 latach do Naszej Parafii po raz kolejny zawitała kopia obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, która miała miejsce w dniach 28-29 czerwca 2024r. Poprzednio obraz peregrynował 5 grudnia 1979r. Z niemałym trudem udało się zdobyć kilka forografii , które upamiętniały wydarzenia sprzed 45 lat.

Obecne obchody miały nie mniej podniosły charakter. Kilka fotografii poniżej przedstawia to piękne wydarzenie.
